- OTWARTY UMYSŁ -
PORTAL DLA LUDZI O OTWARTYM UMYŚLE I SZEROKICH HORYZONTACH
Doświadczenie Pani Sydney Limtiaco z serwisem Powa dr. Lin


Doświadczenie Pani Sydney Limtiaco z serwisem Powa dr. Lin
Sydney Limtiaco

Mrs. Sydney Limtiaco's Experience with Dr. Lin's Powa Service -
"Doświadczenie Pani Sydney Limtiaco z serwisem Powa dr. Lin"
napisane przez dr. Juan'a Bulnes
tłum. na polski: Rafał Seremet

Moja przyjaciółka Sydney około 6 lat temu straciła swoją 30-letnią córkę Rieann. Najpierw powiedziano Sydney, że Rieann została zamordowana przez swojego chłopaka, i że uciekł on na wyspę Guam. Sydney poleciała na wyspę Guan, aby wziąć udział w uroczystościach pogrzebowych, lecz tam odmówiono jej dostępu do raportu policji i wyników autopsji. Nie miała ona prawa widzieć szczątków swojej nieżyjącej już córki. Powiedziano jej wtedy, że jej córka popełniła samobójstwo; dodatkowo Szef Policji poprosił ją i jej syna, aby nie wierzyli plotkom; wszystko to było jakieś podejrzane. Powiedziano jej także, że jej córka miała nowy dowód osobisty (ID). Wszystkie te tragiczne wydarzenia, oraz brak zakończenia w sprawie, wywarły na Sydney bardzo niszczący wpływ. Każdego roku, kiedy nadchodziły urodziny, a zwłaszcza urodziny Rieann, Sydney cierpiała na poważne ataki depresji i złości. Kiedy zbliżały się ostatnie urodziny Rieann, Sydney zadzwoniła do mnie z Taos (New Mexico), gdzie obecnie mieszka, i powiedziała mi, że jest pełna złości. Zapytałem wtedy dra Lin o to jak można by jej pomóc. Dr Lin odpowiedział mi wtedy po prostu: "Zrobię jutro Powa dla jej córki, i wtedy gniew matki odejdzie". Natychmiast przekazałem to mojej przyjaciółce bez żadnych komentarzy, chociaż wiedziałem, iż odniesie się ona do tego sceptycznie, podobnie zresztą jak ja, z uwagi na to, że zdawałem sobie sprawę z głębokości jej bólu. Kilka dni później Sydney zadzwoniła do mnie i powiedziała: "Nie wierzyłam, że to pomoże, jednak bardzo zdziwiłam się, że cały mój gniew zniknął, dokładnie tak jak powiedział dr Lin". Wyjaśniła mi, że stało się to ni stąd ni zowąd... cały gniew nagle zniknął, niczym jakiś błysk, wtedy gdy prowadziła samochód.

20 styczeń, 2003
Mountain View, California

Komentarz dr Yutanga Lin:

Kiedy nasi zmarli krewni lub przyjaciele nie są w stanie spokoju, wtedy osoby żyjące często mogą doświadczać objawów cierpienia, które trudno wytłumaczyć za pomocą zwykłych/światowych rozwiązań. Kiedy powiedziano mi o problemie Sydney, wiedziałem z doświadczenia, iż przyczyną problemu jest to, iż Rieann nie uwolniła się jeszcze z cierpienia. Zatem dołączyłem Rieann do mojej praktyki Powa. Natychmiast, kiedy córka otrzymała pomoc, w tym samym momencie jej matka także poczuła się uwolniona. Jest wiele podobnych przypadków, i najczęściej błogosławieństwo było odczuwane w nich natychmiast, a nie jako stopniowa poprawa. Jest tak dlatego, ponieważ ta pomoc pochodziła od potężnego błogosławieństwa Buddy, które za jednym razem usuwało wszelkie przeszkody.
Juan powiedział mi, że to zdarzenie wywarło na nim bardzo potężne wrażenie, ponieważ najpierw usłyszał, jak oznajmiałem, że ta posługa Powa pomoże cierpieniom matki, a następnie to faktycznie stało się prawdą. Wtedy zachęciłem go, aby opisał ten przypadek, w celu podzielenia się tą historią z innymi, tak aby oni także dowiedzieli się o możliwości takiej pomocy.
Moja posługa Powa jest charytatywna I wolna od jakichkolwiek opłat. Po prostu potrzeba jedynie, aby ludzie przekazali mi imię zmarłej osoby, lub też opis, jeżeli imię nie jest im znane, czy przekazane.

20 styczeń, 2003
El Cerrito, CaliforniaFree Web Hosting